Üretim Bölümü Veri Toplama Terminalleri

Üretim Bölümü Veri Toplama Olanağı

Üretim bölümü veri toplama olanağı için B-web 95 00 terminal serisi (SFDC)

Başarılı bir üretim tesisinin yolu, optimize edilmiş verimden geçer. Bunu elde etmek için, makine kapasitesi, stok, kalite, bakım ve saat ve iş gücü ile ilgili verilerin doğru değerlendirilmesini sağlamanız gerekir. Bu verilerin geleneksel yöntemlerle toplanması karmaşık ve maliyetli olabilir. En iyi çözüm, etkin bir üretim bölümü veri toplama sistemidir.

Kullanıcı dostu B-web 95 00 iş gücü yönetimi terminalleri, ERP sisteminizin entegrasyonunu sağlayarak ve anında ve periyodik raporlamayı kolaylaştırarak veri toplama sürecinizi otomatik hale getirir ve optimize eder. Bu ürünler sağlamdır ve çizilmeye karşı dayanıklı bir cam yüzeye sahiptir; böylece endüstriyel ortamlar için idealdir. Esnek bir koruyucu çatı ve metal muhafaza, gerektiğinde ek koruma sağlar.

Şık terminaller aynı zamanda kolayca kurulur ve çalıştırılır. Esnek ve modüler olmasının yanı sıra, gerekliliklerinizi tam olarak karşılayacak şekilde özelleştirilebilir ve yükseltilebilir. Bu ürünleri saat ve devamlılık amacıyla dahi kullanabilir ve yeni gereklilik ortaya çıktıkça işlevlerini artırabilirsiniz.

Kaba iş gücü yönetimi terminalleri, uzman Kaba iş ortakları aracılığıyla sunulan çeşitli üretim veri toplama uygulamalarıyla sorunsuz şekilde entegre edilebilir. Alternatif olarak, doğrudan ERP sisteminize entegre edilebilir.