SMARTair® Yönetim Yazılımı

SMARTair® Yönetim Yazılımı

Erişim esnekliğinde en üst düzey için SMARTair TS1000 yazılımı, herhangi bir cihazdan sistem yöneticisine erişim olanağı sağlar. Aynı kurulum ve bir arayüz içerisinde Offline, Online veya Update on Card cihazlarıyla yönetin.

SMARTair TS1000 yazılımı, piyasadaki en sezgisel yönetim yazılım programıdır. Herhangi bir kurulum için esneklik ve – gerekirse – gerçek zamanlı kontrol sağlar. Temel bir SMARTair felsefesi olan kolay yükseltilebilirlik sayesinde TS1000 yazılım kullanıcı deneyiminin tam merkezinde yer almaktadır.

SMARTair TS1000, yöneticileri tüm erişimin tek bir noktadan tam kontrol altına almasını sağlar. Web servisleri ile güvenli sunucu yapısı, neredeyse her cihazdan (PC, tablet veya akıllı telefon) ve birden fazla noktadan sistem yönetimine izin verir. Yöneticilerin kendi bölgelerinde fiziksel olarak kalmalarına ve müşterilerin kurması için herhangi bir yazılıma gerek yoktur.

SMARTair TS1000 yazılımıyla, tesisler ve güvenlik yöneticileri, erişim haklarını farklı kullanıcı grupları için takvim programları ile yönetmeyi seçebilir. Sisteme, yeni kapılar, yeni kullanıcılar, izinler, takvimler ve zaman dilimleri dahil etmede esneklik sağlar. 30 adede kadar ayrı program dahil edilebilir.

SMARTair TS1000 yazılımıyla, farklı yönetim sistemlerini tek bir kurulumda kolayca birleştirebilirsiniz. Örneğin, çevre kapıları Wireless Online çözümü ile donatılmışken, birçok iç kapı ise Update-On-Card ile yönetilmektedir. Tek bir yazılım arayüzü hepsini kontrol eder.

TS1000 ayrıca Offline çözümden Update On Card çözümüne veya Wireless Online yönetimine hızlıca yükseltme olanağı sunar. Yatırımınız geleceğe yöneliktir, çünkü SMARTair’in yazılımı sizin için güncelleme yapar.