SMARTair® Kimlik Kartları

SMARTair® Kimlik Kartları

RFID teknolojisi desteği kapsamlıdır. SMARTair ayrıca taşımak için çok çeşitli kartları ve ayrıca akıllı telefonlarda güvenli bir şekilde saklanan sanal anahtarlarla kapıları açma seçeneği sunar.

SMARTair kartlar, mekanik anahtarlardan daha esnek ve düşük maliyetlidir. Şifreli SMARTair kartları tüm standart güvenli RFID teknolojileri – HID iCLASS®, MIFARE® Classic veya DESFire® ve SKIDATA- için mevcuttur. Kartlar, etiketler, bilezikler ve çıkartmalar dahil olmak üzere birden fazla kimlik bilgisi türü desteklenir. Bu, bina kullanıcılarınızın kimlik bilgilerini kendileri için en uygun biçimde taşımasını sağlar.

Aynı SMARTair sertifikası otomatik satış makineleri, öğrenci kütüphane kredisi sistemleri, personel kantini ve daha fazlası için kolayca programlanabilir. Kart yazıcıları, akıllı kartlarınızı bir marka veya başka bir kuruluş imajıyla özelleştirebilir.

Ek olarak, SMARTair akıllı telefon ile kapıların güvenle açılması için yenilikçi çözümler sunar. SMARTair’in Openow akıllı mobil çözümü ile akıllı telefonunuzu sanal bir anahtara dönüştürebilirsiniz. Geçiş kartınızı veya kimlik bilgilerinizi toplamak için bir toplama noktasını ziyaret etmenize gerek kalmadan telefonunuzdaki her şeyi yönetme rahatlığının keyfini çıkarın.

TESA SMARTair uzaktan açılış uygulaması, tesis ve güvenlik yöneticilerinin site kapılarını her yerden, uzaktan açabilmelerini sağlar.