SMARTair® i-max elektronik kol

SMARTair® i-max elektronik kol

Yüksek trafiğe sahip geçiş noktalarına uygun kablosuz SMARTair i-max, RFID ve BLE teknolojilerini destekler. Offline veya online yönetim sistemi ile kullanılabilir.

Sağlam, yenilikçi ve zarif: Yeni SMARTair i-max elektronik kol, sofistike bir tasarıma, çoklu kaplama seçeneklerine ve ekstra dayanıklı bir kilitleme mekanizmasına sahip tamamen güncellenmiş ve geliştirilmiş bir geçiş kontrol ürünüdür. (EN9106 ​​Kullanım Kategorisi: Derece 4)

Yeni elektronik kol, tasarım ve işlevselliğin öne çıkması gereken her ortama uyacak şekilde tasarlanmıştır.

Kablosuz ve pille çalışan, entegre RFID okuyucu ve kilitleme mekanizmasına sahip SMARTair i-max, ofis ve toplantı odası kapılarına veya günlük trafik hacminin yüksek olduğu her kapıya uygundur. Mekanik anahtarlara ideal bir alternatiftir ve  kolayca takılabilir.

Her tip iç ve dış mekan kapısına (ahşap, alüminyum profil kapı) ve geçiş noktalarına uygundur. Ayrıca, cam kapılar ve acil çıkış kapıları için özel çözüm de bulunmaktadır. Pazar ihtiyaçlarını karşılamak için, neredeyse tüm EURO profil gömme kilitlerle uyumlu olmasının yanı sıra, İskandinav, Fin ve Avustralya tipi profilleri de mevcuttur.

Elektronik kolun iki parçası, mevcut mekanik kilidi değiştirmeye gerek kalmadan doğrudan kapıya takılabilir. Montajı kolaydır, çünkü hiçbir kablolama veya delme gerektirmez.Tüm elektronik kilitleme mekanızması güvenlik için kolun iç kısmında yer almaktadır.

SMARTair i-max, her bina tarzına ve düzenine uyacak şekilde çeşitli yüzey seçeneklerine ve ince bir tasarıma sahiptir. Sağlık sektöründeki uygulamalar için farklı kol modelleri ve antibakteriyel yüzey opsiyonu mevcuttur.