SMARTair® Elektronik Kol

SMARTair® Elektronik Kol

Güvenlik ve tasarımın ötesinde, SMARTair cihazları da her kullanıcı için kolaylık sağlar. Her cihaz standart bir RFID kimlik bilgisi, PIN kodu veya her ikisinin kombinasyonu ile açılır.

Tüm SMARTair cihazları, Openow akıllı telefon uygulamasıyla açılır. Herhangi bir sistem yönetimi seçeneğiyle çalışırlar: Standalone, Offline, Update on Card or Wireless Online.

Yüksek trafiğe sahip her kapının güvenli RFID kilidini açabilen sağlam bir kablosuz cihaz. Yeni elektronik kolu uyarlamak kolaydır ve çevrimiçi veya çevrimdışı sistem yönetimi ile uyumludur.

Sağlam, yenilikçi ve zarif: Yeni SMARTair elektronik kol, sofistike bir tasarıma, çoklu kaplamalara ve ekstra dayanıklı bir kilitleme mekanizmasına sahip, tamamen yenilenmiş ve güncellenmiş bir geçiş kontrol cihazıdır. Zeka, tasarım ve işlevselliğin öne çıkması gereken her ortam için inşa edilmiştir.

Kablosuz ve pille çalışan, entegre RFID okuyucu ve kilitleme mekanizmalı SMARTair elektronik kol, ofis ve toplantı odası kapılarına veya günlük trafik yoğunluğunun yüksek olduğu herhangi bir kapıya uygundur. Mekanik anahtarlara ideal bir alternatiftir ve kapılarınızı güçlü geçiş kontrol sistemine yükseltmek için kolayca takılır.

Kapsamlı kol özellikleri, dar profilli kapılar da dahil olmak üzere her türlü kapıya uygundur. Piyasa ihtiyaçları ile %100 uyumluluk sağlamak için Avrupa, İskandinav, ANSI, Avustralya, DIN ve daha fazla kapı tipi mevcuttur. Panik çıkış kapıları için özel bir model ve cam kapılar için de kitler mevcuttur.

Kolun iki parçası, mevcut mekanik kilidi değiştirmeye gerek kalmadan doğrudan kapıya monte edilir. Uyarlama için mükemmeldir, çünkü kablolama gerekmez.

SMARTair kolu çeşitli yapılarda ve her bina stiline ve düzenine uyacak şekilde ince bir tasarıma sahiptir. Sağlık uygulamaları için isteğe bağlı bir ilave tutamak ve antibakteriyel yüzey mevcuttur.

Teknik Özellikler

Kapı profilleri

Ahşap dar ve cam kapılara uygundur

Trafik yoğunluğu 
Ortadan yükseğe

Dış kullanım 
IP56 –  Maks. %85 nem’e kadar,  -20°C’den + 70°C’e kadar

Donanım uygunluğu ve kurulum 
En yaygın gömme kilitlerle uygundur
Delme, kablolama yok
30mm’den 120mm’e kadar (daha ince kapılar istek dahilinde olabilir)

Güç 

Özel batarya ömrü için indirme bölümündeki ürün veri sayfalarını kontrol edin.
Pil tipi: 3 LR03 AAA 1.5V alkalin pil

Çoklu Kimlik Doğrulama 
Var

Statü Bilgilendirmesi 
Kapı kolu kullanımı (sadece Wireless Online sisteminde)
Kapı pozisyonu: kapı sensörü dahil değil, normalde açık bağlantı

Sertifikasyon 
CE (EMC, R&TTE)
ROHS, REACH, WEE
EN1634 (Yangın)

RFID Teknolojisi 
HID iCLASS®
MIFARE Classic and Ultralight
SKIDATA
DESFire

Mobille Uyumlu 
Openow (Offline ve Wireless Online yönetim sistemleri)
TESA SMARTair

Sistem yönetim yükseltilebilirliği 
SMARTair rozetler yükseltilebilir:
Standalone >
Offline / Update On Card >

Wireless Online:

  • RF modülü ekleme
  • Firmware yükseltme
  • İç kapağın değiştirilmesi (plastik üst)