Saat ve Devamlılık Terminalleri

Saat ve Devamlılık

B-web 93 00 saat ve devamlılık terminali serisi

Maaş bordrosu hataları, az veya fazla personel ataması ve verimsiz saat kaydı, büyük mali kayıplar yaşamanıza neden olabilir.

Çalışanların geç kaldığı durumları, yetkisiz uzun molaları ve işten erken çıkma durumlarını azaltarak üretkenliği artırmanız mı gerekiyor? İşe geliş saatini kaydetme ve zaman cetveli doldurma işlemleri çok mu zaman alıyor? Sigorta için kaza ve hastalık kaynaklı personel devamsızlıklarını kayıt altına almanız mı gerekiyor?

B-web 93 00 saat ve devamlılık terminali serisi, veri toplama işlemlerinizi otomatik hale getirerek ve anında ve periyodik raporlamayı kolaylaştırarak yukarıdaki sorunların üstesinden gelir. Şık terminaller kolayca kurulup çalıştırılabilir ve gerekliliklerinizi tam olarak karşılayacak şekilde özelleştirilebilir ve yükseltilebilir.

B-COMM iletişim yazılımı kullanılarak, Kaba iş gücü yönetimi terminallerinin çeşitli saat ve devamlılık uygulamalarıyla entegrasyonu sorunsuz bir şekilde sağlanabilir. Bu uygulamalar, uzman Kaba iş ortakları aracılığıyla, erişim kontrolü ile birlikte sunulur. Alternatif olarak, doğrudan ERP sisteminize entegre edilebilir.