Incedo: Mobil Anahtarlar

ASSA ABLOY Incedo: Mobil Anahtarlar

Bina kullanıcılarınız en son mobil teknolojiler sayesinde telefonlarıyla veya yetkilendirilmiş bir başka akıllı cihazla kapıları güvenle açabilir. Mobil Anahtarlar, Incedo platformunuz için kullanımı kolay ve güvenli bir kimliktir

Incedo Mobil Anahtarlar, okuyucu ve kablosuz kilitlerimizle birlikte çalışarak bina kullanıcılarına güvenli ve rahat erişim sağlar. Kullanıcılar, kapıları ve diğer girişleri RFID kart ve jeton gibi geleneksel elle tutulan kimlikler yerine akıllı bir cihazla açabilir.

Incedo Mobil Anahtarlar güçlü şifreleme, kimlik yönetimi ve veri koruma sağlamak için ödüllü Seos® kimlik teknolojisiyle çalışır.

Anahtarsız mobil giriş opsiyonu sunarak şirketiniz veya kuruluşunuz için doğru imajı çizebilirsiniz. Metal anahtarların ve plastik kartların yerini, çalışanlarınızın ve ziyaretçilerinizin halihazırda sahip olduğu bir cihaz alıyor.

Neden Incedo Mobil Anahtar?

  • Kullanım kolaylığı: Güvenli kapıları ve girişleri halihazırda taşıdığınız bir cihazla açtığınız için ayrı bir RFID kimliğe gerek kalmaz
  • Esneklik: Tesis yöneticileri istedikleri her yerden kimlikleri düzenleyebilir, yeni kimlik verebilir veya iptal edebilir; bina kullanıcılarının erişim hakları daima güncel kalır.
  • Güvenlik: Kullanıcılar akıllı cihazlarının kaybolduğunu bir RFID kartından veya jetondan daha çabuk fark eder; ayrıca cihazdaki şifre ve biyometrik korumalar hırsızları uzak tutar.
  • Verimlilik: Çalışanlar erişim kimliklerini çıkarırken veya değiştirirken daha az zaman harcar; ziyaretçiler, ihtiyaç duyulduğunda anında geçici erişim elde eder.
  • Bağlantı: Incedo platformunuz ve kullanıcılar arasında “”sürekli etkin”” bir bağlantı kurarak erişim izinlerindeki değişikliklerin gerçek zamanlı olarak uygulanabilmesini sağlar.