Incedo: Kablosuz Kapı Kilitleri

ASSA ABLOY Incedo: Kablosuz Kapı Kilitleri

Incedo, tesislerinizdeki hassas bölgelere yalnızca yetkilendirilmiş çalışan veya ziyaretçilerin girebilmesini izin veren geniş bir kablosuz kilitleme cihazları yelpazesi sunar. Hepsi Incedo erişimli olan kablosuz kilitler hem kart ve jeton şeklindeki kimliklerle hem de Incedo Mobil Anahtarlarla uyumludur. Kullanıcılar, programlanabilir tek bir kimlik taşır.

Kablosuz kapı kilitleriyle çok daha fazla sayıda kapıya bütçenizi aşmadan güçlü ve çok yönlü güvenlik entegre edebilir ve erişim kontrolünü giriş kapısın çok daha ötesine taşıyabilirsiniz. Geleneksel kablolu elektronik kilitlerle kıyaslandığında, pilli kablosuz kilitler daha ucuza kurulur ve daha uygun maliyetle çalışır.

Hangi akıllı yazılımı seçerseniz seçin, ASSA ABLOY’un ödüllü Aperio® kablosuz kilitleri Incedo sisteminizde kesintisiz bir uyumla çalışır.

Aperio kablosuz kilit serisi, silindirlere, kilit rozetlerine, güvenlik kilitlerine ve dahili RFID okuyuculu elektronik kapı kollarına sahiptir. Birçok farklı coğrafi format ve stilde kapıya uygun Aperio kilit vardır.

Aperio teknolojisi; ofisler, hastaneler, okullar, üniversiteler, ticari alanlar, kamu binaları ve çok daha fazlası dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki çeşitli mekanlara bağlantılı ve anahtarsız kilitleme sağlıyor.

Incedo erişimli kablosuz kilit yelpazesi, Incedo platformunuzla hem çevrimiçi hem de çevrimdışı entegrasyon sunarak genişlemeye devam edecek.