Incedo Business

Incedo Business Yazılımı

Ofis ve çalışma alanı güvenlik donanım ve yazılımlarını tek bir ortamdan yöneten kullanıcı dostu bir arayüz

Incedo Business, yoğun bir ofisin veya ticari mekanın güvenlik ihtiyaçlarını karşılamanızı sağlar.

Sadece ön kapıyı değil, binanızda kimlerin nerelerde dolaştığını daha iyi görebilmeniz gerekiyorsa Incedo Business güvenlik yönetiminiz için doğru tercih. Kimlerin ne zaman nerelerde dolaştığını öğrenmek, ofis alanının kullanımını optimize etmenize yardımcı olur.

Incedo Business, güvenliğin hala mekanik olarak anahtarlarla sağlandığı ofislerde dijital kimliğe geçerek ofis içerisinde ve etrafındaki trafiği daha iyi yönetebilmenize yardımcı olur.

Neden Incedo yönetim yazılımını seçmelisiniz?

Incedo, tesisiniz genelindeki güvenlikle ilgilenen esnek, modüler ve tek çözümden oluşan bir platformdur.

Entegrasyonu kolaylaştırarak alanlar arasında kesintisiz operasyon sağlamak için tasarlanmıştır. Incedo mevcut veya yeni kontrol sistemleriyle; ödüllü ASSA ABLOY ürün yelpazesinden kablolu ve kablosuz kilit donanımlarıyla; çevrimiçi ve çevrimdışı erişim cihazlarıyla; kimlik kartlarıyla; akıllı telefonlardaki “sanal kartlarla“”ve özenle seçilen iş ortaklarımızın akıllı bina çözümleriyle birlikte çalışır.

İşletmenizle birlikte gelişen, geleceğe hazır, açık bir platformdur. Güvenlik ihtiyaçlarınız ne olursa olsun Incedo sizinle birlikte hareket eder.

Daha fazla sektöre ve senaryo yönelik olarak özelleştirilmiş akıllı yazılım çözümlerimiz yolda. Okullar ve üniversiteler, sağlık binaları, kamu binaları, kamu kuruluşları ya da butik oteller için güvenlik yönetimiyle ilgileniyorsanız yakın zamanda sizin için tasarlanmış Incedo çözümleriyle tanışabilirsiniz.

Neden Incedo Business’a ihtiyacım var?

  • Günlük ofis güvenliği görevlerini basitleştirin
  • Zaman kazanın ve verimliliği artırın
  • Tesisteki hareketleri izleyin
  • Her şeyi tek bir platformdan kontrol edin
  • Lite, Plus ve Cloud ile uyumlu

Incedo Business’ı nerelerde kullanabilirim?

  • Esnek çalışma alanları da dahil olmak üzere ofisler
  • Açık ofisler /ticari binalar
  • Küçük, orta ölçekli veya büyük işletmeler