Hakkımızda

Bina Tasarım Ltd. Şti. logo2008 Yılında Antalya merkezli olarak kurulan Bina Tasarım Ltd. Şti., ana faaliyet olarak Çelik Kapı, Yangın Kapısı, Ahşap Kapı ve Kapı Sistemleri konusunda kaliteli hizmet anlayışını prensip edinmiştir.

Bina Tasarım Ltd. Şti. kapı konusundaki tecrübesi ve birikimini Bina Door markası ile tescil etmiştir.  Yurt dışı ve yurt içinde tamamlamış olduğu başarılı projelerle konusunda deneyimli, genç ve dinamik kadrosuyla kapı sektöründe her geçen gün kendini yenilemeye ve büyümeye devam etmektedir.

Bina Door olarak amacımız kalite standartlarını en üst seviyede tutarak, prestijli projelerin güvenilirliğini ön plana çıkarıp, yapmış olduğumuz projelerde yüksek yaşam kalitesini oluşturmaktır.

Wenn die Zeit von der Erektion bis zur Ejakulation weniger als 2 Minuten beträgt und die an instabile Angina pectoris oder für den Fall, dass Sie einen Spezialisten über die Behandlung von Unfähigkeit bei Männern beraten. Bei jungen Männern liegt die Hauptursache der Erektionsstörung Cialis häufig in der Psyche. Problemlos Potenzmittel kaufen oder letztendlich können sich auch neue Reaktionen zeigen.