ERP Çözümleri

ERP Entegrasyonu

Kaba, zaman kaydı ve üretim bölümü veri toplama olanakları ve erişim kontrolü için entegre alt sistem çözümlerinin lider üreticisidir.

Kaba B-COMM ERP 4 çözümleri, ERP sisteminizdeki bütçe verileri ile gerçek zamanlı çalışma verileriniz arasındaki farkı kapatmanıza yardımcı olacaktır.

ERP çözümleri pazarındaki başarımızın nedenleri ortadadır:

Deneyim

Yirmi yılı aşkın süredir, ERP üreticileri ile yakın iş birliği içinde çalışıyoruz. Sonuç olarak müşterilerimizin gerekliliklerini karşılayan başarılı, onaylı alt sistemler elde ediyoruz.

Danışma

ERP ekibimizdeki kişiler, ERP arayüzleri, iletişim, zaman kaydı ve çalışma verileri toplama, erişim kontrolü ve terminallerimizin teknolojisi üzerin geniş uzmanlık ve bilgi birikimine sahip yüksek motivasyonlu uzmanlardır.

Donanım

Kaba, şifrelemeden saat kaydına ve turnikelere kadar uzanan eksiksiz bir ürün aralığını tek bir kaynaktan sağlamaktadır.

Yazılım

B-COMM ERP 4, ERP üreticilerinin yeni program geliştirme içeriklerine uygun şekilde ayarlanır ve bu nedenle her zaman günceldir. Yüksek esnekliğe sahip yazılım çözümleri içeren modüler bir sistem oluşturmak üzere, B-COMM ERP 4 içinde birçok kullanışlı modül sunabiliyoruz.

Uluslararası

ERP pazarında, dünya geneline yayılmış 1.450’nin üzerinde Kaba müşterisi mevcuttur. Dünyanın tüm kıtalarını kapsayacak şekilde 60’ı aşkın ülkede, çok sayıda memnun ERP çözümü kullanıcısına hizmet veriyoruz.

İş ortaklıkları

Gereklilikleriniz standart hizmetlerimizin kapsamını aşsa da iş ortağı çözümlerimiz kullanılarak karşılanabilir.