Erişim Kontrolü – Mekanik ve Elektronik Kilitler

Erişim Kontrolü – Mekanik ve Elektronik Kilitler

Mekanik Düğmeli Kilitler

Kaba’nın Simplex® Mekanik Düğmeli Kilitleri, erişimi kontrol etmek için basit ve kullanışlı bir yol sunar. Yönetilmesi gereken anahtar ve kartlar veya programlanması gereken bilgisayarlar yoktur. Ayrıca, pillerin değiştirilmesi gerekmez. Ayrıca, kilit kapıdan çıkarılmadan, kombinasyonlar birkaç saniye içinde değişir.

Elektronik Kilitler

Kaba’nın E-Plex® Elektronik Kilit Ailesi esnek kontrol çözümlerine yönelik geniş bir ürün yelpazesi sunar. Bu ürünler, basit bağımsız PIN ve/veya Kart Erişimi kilitlerinden, çok sayıda kullanıcının ve kapının yönetimi için yazılım gerektiren daha gelişmiş kilitlere kadar uzanmaktadır. Özellik seçenekleri arasında kablosuz, erişim zamanlamaları, kilit altına alma, denetim izi ve daha birçok özellik bulunur.

Kendi Gücünü Sağlayan Elektronik Kilitler

PowerPlex kilitler, pil veya diğer harici güç kaynaklarının kullanımını gerektirmeyen, kendi gücünü sağlayan elektronik kilitlerdir. Kilit, kolun her dönüşüyle birlikte kendi gücünü üreterek, küçük ila orta ölçekli tesisler, nadiren ziyaret edilen uzak konumlar, perakendecilerin “Yalnızca Personel” tabelalı alanları ve askeri tesisler gibi konumlar için ideal bir çözüm teşkil eder.