CLIQ® Yazılım Programı

Web tarayıcısı aracılığıyla her yerden erişilebilen yazılım ile CLIQ sisteminizi bulutta güvenli bir şekilde yönetin. Web Manager, karmaşık iş akışlarınızı ve birden çok siteyi destekler

CLIQ yazılımı geçiş kontrol sisteminizi en etkili biçimde yönetmek için bulutta güvenli bir şekilde çalışır. Her CLIQ anahtar ve silindiri, CLIQ yazılımı ile sistem yöneticisi tarafından programlanabilir.

Yazılım programı etkili iş akış yönetimini destekler. Sistem yöneticisi kullanıcılar, kapılar ve geçiş izinleri için ayrı ayrı takvim oluşturabilir.

Opsiyonel anahtar değerlendirme fonksiyonu kayıp veya çalınan anahtar riskini minimuma indirir. Birkaç tıklama ile, CLIQ® anahtarınız, kullanıcı veya  anahtar durumlarına göre ayarlanabilir, böylece müteahhitlere veya ziyaretçilere zaman kısıtlı yetki vermeyi güvenli ve kolay hale getirir.

CLIQ Web Manager, farklı departmanlarında güvenlik ekipleri olan kuruluşlara uyum sağlar ve büyük kuruluşlar için doğru seçimdir. Farklı bölgeler veya yönetim birimleri için sistem yöneticisi olan çok uluslu şirketler, hepsine eşzamanlı sistem erişimi sağlayabilir. Ayrıca, yazılım birçok dili desteklemektedir.

CLIQ Web Manager aynı zamanda ASSA ABLOY SaaS çözümü olarakta mevcuttur.

Farklı küçük ve orta ölçekli işletmeler için mükemmel bir çözüm olan CLIQ Local Manager, CLIQ Web Manager yazılımına basit bir yükseltme sağlar. Anahtarların, silindirlerin ve insanların yönetimine olanak tanır ve basit bir yetki onaylama işlevi aracılığıyla sistem yöneticisine denetim izi alma imkanı verir. Basit yazılım, 1000 silindir veya anahtar içeren sistemler için özel olarak tasarlanmıştır.

CLIQ Go çözümümüz, küçük ve orta ölçekli işletmeler için mükemmel bir seçimdir.