CLIQ® Web Manager Remote & CLIQ Connect

Remote (Uzaktan) özelliği, yöneticinin erişim yetkilendirmelerini tahsis etmesini, denetim izlerini toplamasını, zaman çizelgelerini yapılandırmasını ve uzaktan programlama cihazları aracılığıyla kullanıcı anahtarları için geçerlilik sürelerini ayarlamasını sağlayan güçlü bir özelliktir.

Ayrıca, Bluetooth özellikli programlanabilir CLIQ Connect tuşlarının ve bir akıllı telefonun mobil iş gücünüzün verimli bir şekilde erişebilmesini sağladığı CLIQ Connect çözümünü de sunar.

Ödüllü CLIQ Connect sistemi, bir kullanıcının programlanabilir CLIQ anahtarını bir akıllı telefona bağlar; böylece bir programlama aygıtı olmadan istediğiniz zaman, istediğiniz yerde erişim haklarını güncelleme imkanı sunar.

Dağınık çalışanların olduğu, çalışma yerlerinin birbirinden uzak olduğu veya her ikisini birden içeren işletmeler için mükemmel geçiş kontrolü çözümüdür.CLIQ Web Manager yazılımı, paradan ve çalışanlarınızın zamanından tasarruf etmek için CLIQ Connect uygulamasıyla birlikte çalışır, çünkü fiziksel anahtarlar toplamak veya iade etmek için başka bir şey yoktur. Tek ihtiyaçları hareket halindeyken kendi geçiş haklarını güncellemek için CLIQ Connect ve Bluetooth donanımlı bir akıllı telefondur.

Ek CLIQ Remote özellikleri arasında PIN Doğrulama ve Çevrimiçi Açılış özellikleri bulunmaktadır.