CLIQ® Silindirleri

CLIQ kablosuz geçiş kontrol sisteminiz için doğru anahtarla çalışan elektromekanik veya tamamen elektronik silindirleri sunar.

CLIQ kablosuz kilitleme silindirleri elektromekanik veya tamamen elektronik versiyonlara sahiptir. Tüm CLIQ silindirleri kablosuz olarak monte edilir ve CLIQ anahtarınızın içindeki standart pil ile çalışır. Sağlam ve iklim koşulları dahil en zorlu ortamlara bile uygundur. CLIQ geçiş kontrol sistemleri çok soğuk ve sıcak, tozlu iklimlerde bile başarıyla kullanılır.

Hem elektronik hem de elektromekanik kapı kilitlerindeki silindir mikroelektronik, kilitleme yetkilerini ve olay kayıtlarını saklayan entegre bir tescilli çip tarafından yönetilir.

Bir CLIQ anahtarı ile bir CLIQ silindirinin içindeki çip arasındaki tüm elektronik iletişim, AES şifrelemesi ile maskelenir. Bu kilitleme silindirleri manipülasyona ve zorla girme denemelerine karşı gelişmiş koruma sağlar.

CLIQ silindir yelpazesi, kablosuz kapı kilitlerinin ötesinde diğer birçok uygulamaya uzanır. Kapılar, dolaplar, asansörler, makineler ve birçok dış mekan alanı için silindir içerir. Kullanıcılar, silindir türü ne olursa olsun, her yetkili CLIQ silindirini aynı programlanabilir CLIQ anahtarıyla açabilirler.

Ayrıca, dış mekanlarda, kablo kullanmadan ve en sert iklimlerde çalışmak üzere tasarlanmış, yüksek IP derecelerine sahip sertleştirilmiş çelik CLIQ asma kilitleri de yer almaktadır.