CLIQ® Programlama Cihazları

CLIQ geçiş kontrol sisteminizi masaüstü, duvar ve mobil programlama cihazları ile etkili olarak yönetin;  anahtarları güncelleyin, giriş izinlerini denetleyin ve CLIQ sisteminizi programlayın

Farklı CLIQ programlama cihazları, CLIQ geçiş kontrol sisteminizi etkili olarak yönetmenize yardım eder.

Masaüstü programlama cihazı, yeni geçiş yetkileri için kimlik doğrulama işleminin bir parçası olarak CLIQ yönetim yazılımını programlama anahtarına bağlar. Merkezi bir güvenlik yöneticisi tarafından kullanıldığında, CLIQ yazılımı ile fiziksel CLIQ aygıtları arasında şifreli veri aktarımını yönetir ve sistem yöneticisine bilgi sağlayarak CLIQ anahtarlarından yerel denetim izi okumalarını çıkarır. CLIQ Web Manager ve CLIQ Local Manager çözümlerinin bir bileşeni olan masaüstü programlama cihazı, kullanıcıların (veya ortak bir bayinin) CLIQ anahtarlarını düzenlemesini ve yeniden programlamasını sağlar.

Duvar programlama cihazı, günlük ana CLIQ kullanıcı güncelleme prosedürleri için, örneğin bir ana bina girişinde, stratejik olarak seçilmiş, sabit bir yere yerleştirilebilir. Çeşitli işlemler arasında, binaya erişen tüm insanlar için anahtar ürün yazılımının güncellenmesini idare edebilir, bir kullanıcı anahtarından olay günlüklerinin çıkarılmasını önerebilir veya yöneticiye anahtar zaman çizelgelerinin ve geçerliliklerinin ayarlanmasını/sıfırlanmasını yapabilir. Duvar programlama cihazı, CLIQ Web Manager Remote‘un bileşenidir.

Mobil programlama cihazı, hareket halindeyken anahtarları güncellemek için mobil çalışanlar tarafından taşınır. Bluetooth özellikli CLIQ Connect anahtarları ve CLIQ Connect akıllı telefon uygulaması, mobil programlama cihazlarına bir alternatif sunar. Programlama görevleri, uzaktan programlama cihazları aracılığıyla programlama anahtarlarına iletilebilir veya bu anahtarlardan toplanabilir. Mobil programlama cihazları, bina kullanıcılarınız ve CLIQ sistemi arasında günlük etkileşimi sağlar. Geçiş yetkilerini veya geçerlilik güncellemelerini iletirler ve ayrıca sunucu bağlantısı kopması durumunda çevrimiçi yedekleme işlevi sunarlar. CLIQ Go ve CLIQ Web Manager Remote çözümleri için mükemmel bir seçimdir.