CLIQ® Anahtarları

CLIQ programlanabilir anahtarlarımız dayanıklılık, su geçirmezlik ve şifreleme ile ilgili uluslararası standartları aşmaktadır. Birden fazla bulunan anahtar türü, CLIQ geçiş sisteminizi seçtiğiniz şekilde yönetmenizi sağlar

CLIQ programlanabilir anahtarlarımız dayanıklılık, su geçirmezlik ve şifreleme ile ilgili uluslararası standartları aşmaktadır.Her CLIQ programlanabilir anahtar, gelişmiş ancak karmaşık olmayan elektronik cihazların etrafında inşa edilmiştir ve Gelişmiş Şifreleme Standardı (AES) şifrelemesi ile korunmaktadır.

Fiziksel olarak, CLIQ tuşları sağlam ve iklim koşulları da dahil olmak üzere en zorlu ortamlara bile uygundur. CLIQ erişim sistemleri hem soğuk hem de açık yerlerde ve sıcak, tozlu iklimlerde başarıyla kullanılır. CLIQ anahtarları uluslararası IP67 standardına göre su geçirmezdir.

Anahtarlar, hızlı bir işlemci tarafından yönetilmektedir. Anahtarın içindeki pil hem anahtarın kendisine hem de yerleştirme sırasında elektromekanik veya elektronik CLIQ kilidine güç sağlar. Uzman olmayan bir kişinin bile, 10 yıllık ömrü olan standart pili değiştirmesi kolaydır.Anahtarlar, erişim, zaman dilimleri ve batarya durumu için görsel ve sesli uyarı işlevi ile donatılmıştır.

CLIQ anahtarları, hassas güvenlik gereksinimlerinize uyacak şekilde farklı türlerde bulunur.

Temel CLIQ anahtarı, zaman kısıtlamaları veya denetim izleri olmadan genel erişim yetkileriyle programlanır.

Zamanlamalı CLIQ anahtarı, daha ayrıntılı geçiş yetkilendirme işlemi ve gelişmiş site kontrolü için zaman kısıtlaması işlevselliği ve olay günlüğü seçenekleri eklenir.

CLIQ Remote anahtarı, CLIQ’un tam işlevselliğini sunar, ayrıca doğrudan programlanabilir, bu da uzaktan programlama cihazlarıyla kullanılmaya uygun olmalarını sağlar

CLIQ Connect anahtarı, Bluetooth teknolojisine sahiptir, böylece kullanıcılar bir akıllı telefon veya tabletteki CLIQ Connect mobil uygulamasıyla eşleştirilmiş bir bağlantı kullanarak anahtarlarını herhangi bir yerden güncelleyebilirler.

Programlama anahtarı, CLIQ admin yazılımı ile CLIQ silindirleri arasında bir bağlantı görevi görerek, yönetim yazılımına kimlik bilgileri olan bir donanım giriş bilgisi olarak kullanılır. Erişim değişikliklerini tek tek CLIQ silindirlerine aktarmak veya denetim izlerini almak için kullanılabilir. Tek bir CLIQ programlama anahtarına yüzlerce görev ve / veya denetim yolu yüklenebilir.