Aperio RFID Teknolojileri

Elektronik erişim kontrol sisteminizin kolay yönetimi için tüm standart yüksek frekanslı RFID kimlik bilgileri ile uyumludur. Seçerseniz mevcut fiziksel kimlik bilgilerinizi koruyun

Aperio kablosuz kilitler, çok çeşitli RFID teknolojileri ve protokolleri ile çalışır.

Aperio Online kilitler bir erişim kontrol sistemine gerçek zamanlı olarak, İletişim Merkezleri üzerinden bağlanır. Kilitler ve diğer okuyucular, iCLASS®, MIFARE® Classic/Plus, DESFireTM, Seos® ve LEGIC® dahil olmak üzere  tüm standart RFID teknolojileri ile uyumludur.

Aperio Çevrimdışı kilitler  OSS Standardı Çevrimdışı’nı destekler.  Yeni ve mevcut sistemlerle maksimum uyumluluk için Aperio Çevrimdışı kilitler,  denetimizi desteği ile MIFARE® Classic, DESFireTM ve Legic kimlik bilgilerini kabul eder.

Online entegrasyon, erişim kontrolünde bir iletişim arızası durumunda acil durum erişimi sağlamak için çeşitli akıllı kimlik bilgisi işleme seçenekleri sunar. Son geçerli 1.000 kimlik bilgisi, kullanıcı rahatlığı için 30 güne kadar otomatik olarak saklanabilir ve bu sayede yetkili kişi müdahalesi olmadan açılabilir. Alternatif olarak, erişim kontrol sistemi zaman sınırlaması veya kalıcı olarak aynı amaç için birimlere kimlik bilgilerini yükleyebilir, değiştirebilir ve silebilir.