Aperio L100 Elektronik Kilit

Bu eksiksiz güvenlik kilidi ve entegre RFID okuyucu ile güvenlik kapıları aracılığıyla erişimi izleyin ve filtreleyin. Güvenlik kapılarınıza mekanik anahtarlar olmadan çok faktörlü güvenlik ekleyin

İsteğe bağlı PIN kodu işlevli Aperio L100 Elektronik Kilit, Aperio teknolojisi ile yapılmış komple bir kablosuz güvenlik kilididir. Optimum fiziksel koruma sağlar, kapı durumu bilgilerini erişim kontrol sisteminize aktarır ve güvenliğinizin ihtiyaç duyduğu kapılarda çok faktörlü kimlik doğrulama sağlar.

Optimum hırsızlık koruması ve aşırı sıcaklıklara karşı direnç (-45 °C’ye kadar), L100’ün, bir bina içinde (kapının iç tarafı binanın içindedir) gibi bir bina ortamının içinde yer alan kapının daha yüksek güvenlik gereksinimlerine sahip  dış kapılar için de uygun  olmasını sağlar. Aperio L100 Yüksek Güvenlik Kilidi EN 179, EN 1125 ve EN 12209 standartlarına uygundur ve CE sertifikasına sahiptir. IP55 sertifikalı giriş korumasına sahiptir.

Bu yenilikçi, pille çalışan kablosuz güvenlik kilidi, mevcut erişim kontrol sistemini daha yüksek güvenlik seviyelerine sahip kapılara, tamamen kablosuz biçimde uzatmak için kolay bir yol sunar. Kullanıcılar, L100 içeren kapıları açmak için  mevcut erişim kimlik bilgilerini kullanmaya devam edebilirler.

Size özel entegrasyona bağlı olarak L100, acil bir durumda ek güvenlik için bir  Zorlama Kodu işlevini destekler.  Zorlama Kodu etkinleştirildiğinde ve tehdit edici bir durumda bir kullanıcı kendi PIN’i yerine saldırı kodunu girerse güvenlik merkezinde sessiz bir tutma alarmı etkinleşir.

Güvenli kapılara takılan Aperio L100 Kilit ile dahili sensörleri, tesis yöneticilerine gerçek zamanlı “”açık/kapalı”” ve “”kilitli: evet/hayır”” durum bilgileri sağlar.

Ayrıca, Aperio Elektronik Kilit, erişim kontrolünde bir iletişim arızası durumunda acil durum erişimini etkinleştirmek için çeşitli akıllı kimlik bilgisi işleme seçenekleri sunar. Son geçerli 1.000 kimlik bilgisi, kullanıcı rahatlığı için 30 güne kadar otomatik olarak saklanabilir ve bu sayede yetkili kişi müdahalesi olmadan açılabilir. Alternatif olarak geçiş kontrol sistemi, kalıcı olarak kablosuz kollara kimlik bilgilerini yükleyebilir, değiştirebilir ve silebilir.

Ürün başlatma işlemi sırasında seçilen  çevrimiçi bir sistem  veya  çevrimdışı bir kilit ile çalışır. Çevrimiçi bağlandığında iletişim, iletişim merkezleri üzerinden erişim kararlarının verildiği çevrimiçi erişim kontrol sisteminize bağlanır.  Aperio Online yönetiminin  diğer avantajları arasında kapılarınız üzerinde gerçek zamanlı kontrol ve herhangi bir kilit ya da tesis kullanıcısı için denetim izinlerinin anında bulunabilmesi sayılabilir.

Aperio L100 Yüksek Güvenlik Kilidi hem yangın kapıları hem de birden fazla kapı profili (Euro, Scandinavian, Finnish) için kullanılabilir ve iCLASS®/ISO14443B, iCLASS®  SE, Seos®, MIFARE®  Classic, Plus EV1, DESFire EV1 ve SE gibi birden fazla RFID teknolojisiyle uyumludur.