Aperio H100 Elektronik Kol

Hemen hemen her iç kapıya kolay bir şekilde uyarlanabilen kapsamlı RFID desteğine sahip olan Aperio H100 Elektronik Sap, ofisler, depolar, arşivler, toplantı odaları ve diğer yüksek trafikli kapılar için güvenliği artırmanın uygun maliyetli ve düşük profilli bir yolunu sunar. Delmeden mevcut bir mekanik kilide elektronik erişim kontrolü eklemenin en kolay yoludur. Mevcut mekanik silindirinizi değiştirmenize gerek yoktur.

H100, göze çarpmayan, modern tasarımı ve minimum ayak izi  sayesinde her türlü modern ofis ortamına uyum sağlar. Aperio H100 elektronik kolu şaşırtıcı olmayacak şekilde Detektor International’ın Yenilikçi Başarı Ödülü, Intersec’in Yılın Erişim Kontrolü Ürünü ve 2020 Yenilikçi İç Tasarım İkonik Ödülü’ne layık görüldü.

Aperio H100 maksimum esnekliğe sahiptir ve neredeyse her tür iç kapıya uygundur. Aperio H100, ahşap, çelik, boru çerçeveli veya standart kilit kutulu cam kapaklı en yaygın Avrupa (DIN), İskandinav ve Finlandiya mortik kilitleriyle uyumludur.

Aperio H100 Elektronik Kol, isteğe bağlı U kol ve USB adaptörü ile 35 mm ile 80 mm arasında kalınlığındaki bir kapı için sol ve sağ el seçenekleriyle temin edilebilir.  Yangın kapıları için onaylıdır (EN-1634-1:2008 ve EN-1363-1:1999). Dış kol serbestçe dönerken, iç tutamak yerinde kalır. Piller, birkaç saniye içinde tek bir vidayla kolayca değiştirilebilir. Dahili LED,  anında kilit durumunun görselleştirilmesini sağlar.

Buna ek olarak, Aperio Elektronik Sap, erişim kontrolünde bir iletişim arızası durumunda acil durum erişimi sağlamak için çeşitli akıllı kimlik bilgisi işleme seçenekleri sunar. Son geçerli 1.000 kimlik bilgisi, kullanıcı rahatlığı için 30 güne kadar otomatik olarak saklanabilir ve bu sayede yetkili kişi müdahalesi olmadan açılabilir. Alternatif olarak erişim kontrolü sistemi, zaman sınırlaması veya kalıcı olarak aynı amaç için birimlere kimlik bilgilerini yükleyebilir, değiştirebilir ve silebilir

Ürün başlatma işlemi sırasında seçilen  çevrimiçi bir sistem  veya  çevrimdışı bir kilit ile çalışır. Çevrimiçi bağlandığında iletişim, iletişim merkezleri üzerinden erişim kararlarının verildiği çevrimiçi erişim kontrol sisteminize bağlanır.  Aperio Online yönetiminin  diğer avantajları arasında kapılarınız üzerinde gerçek zamanlı kontrol ve herhangi bir kilit ya da tesis kullanıcısı için denetim izinlerinin anında bulunabilmesi sayılabilir.

Aperio H100, iCLASS®/ISO14443B, iCLASS® SE, Seos®, MIFARE® Classic, Plus EV1, DESFire EV1 & V2 ve SE dahil olmak üzere birçok RFID teknolojisi ile uyumludur. Aperio ayrıca mobil kullanıma hazırdır, NFC ve BLE (Bluetooth Düşük Enerji) etkindir.