Aperio E100 rozet

İç kapılarınızı sertifikalı DIN/EN rozetleriyle kablosuz olarak sabitleyin. Aperio rozetlerinde RFID ve BLE okuyucuları entegre edilmiştir. PINpad olan ve olmayan, gizlilik fonksiyonu olan ve olmayan modeller mevcuttur

Aperio E100 kablosuz kol, orta ve yüksek yoğunluktaki trafikte kullanılan iç kapılar için popüler bir tercihtir. Aperio E100 kablosuz kol, dışarıdan kapatma sırasında  otomatik kilitleme özelliği   ile içeriden serbest çıkışın rahat bir birleşimini sunar. Dahili LED,  anında kilit durumunun görselleştirilmesini sağlar.

İç kol her zaman kapıyı açabilirken, dış kol yetki gelene kadar serbestçe döner. RFID, BLE ve diğer elektronik parçalar dış kola yerleştirilmiştir. Güvenlikle ilgili elektronik parçalar iç kolda bulunur. Aperio kollar ile Hub kablosuz haberleşir ve bu noktadan sonra hub elektronik geçiş kontrol sistemi ile Wiegand, RS485 veya TCP/IP veri yolu ile haberleşme sağlar.

Aperio kablosuz kol, erişim kontrolünde bir iletişim arızası durumunda acil durum erişimi sağlamak için çeşitli akıllı kimlik bilgisi işleme seçenekleri sunar. Son geçerli 1.000 kimlik bilgisi, kullanıcı rahatlığı için 30 güne kadar otomatik olarak saklanabilir ve bu sayede yetkili kişi müdahalesi olmadan açılabilir. Alternatif olarak geçiş kontrol sistemi, kalıcı olarak kablosuz kollara kimlik bilgilerini yükleyebilir, değiştirebilir ve silebilir.

 Çevrimiçi veya   çevrimdışı olarak çalışabilir.  Bu, ürünün ilk kurulumu sırasında belirlenir. Çevrimiçi bağlandığında iletişim, Aperio hub üzerinden erişim kararlarının verildiği çevrimiçi erişim kontrol sistemine bağlanır.  Aperio Online sistemin diğer avantajları arasında  kapılar üzerinde gerçek zamanlı kontrol ve herhangi bir kilit ya da tesis kullanıcısı için denetim yollarının anında bulunabilmesi sayılabilir.

Aperio E100 Premium ,  ürünlerin  DIN veya EN standartlarına (DIN 18273; EN 179, 1906) göre belgelendirilmesi gereken  okullar, stadyumlar ve kamu kurumları dahil olmak üzere birçok bina türü için gereksinimlere uygundur. Ahşap, çelik ve boru çerçeveli kapılarda tüm Avrupa mortik kilitleriyle kullanılabilir ve önde gelen tüm RFID teknolojileriyle uyumludur. Giriş koruması IP54 olarak onaylanmıştır.

Aperio PINpad,  Aperio E100 Kablosuz kol çok faktörlü kimlik doğrulaması ekler. Aperio PINpad Kablosuz kol ile sistem yöneticileri üç farklı kimlik doğrulama seviyesi ayarlayabilir: Sadece PIN, sadece RFID veya PIN+RFID.

Aperio PINpad ayrıca özel sistem entegrasyonu ile mümkün olduğunda ilave güvenlik için  Zorlama Kodu işlevini de destekleyebilir.  Zorlama Kodu etkinleştirildiğinde, bir tehdit durumunda kimlik bilgisi sahibi erişim kartını kendi PIN’i yerine bir saldırı kodu ile birlikte kullanırsa güvenlik merkezinde sessiz bir bekletme alarmı tetiklenir.