Aperio C100 Silindir

Entegre RFID okuyuculu Aperio C100 Silindir ile dahili kapılarınıza kablosuz erişim kontrolünü ekleyin. Delik delmeden ve kapıdan kablolamaya gerek kalmadan C100’ün takılması 2 dakika sürer.

Aperio C100 Silindir, ofislerden toplantı odalarına, sınıflardan depolara ve yatak odalarına kadar neredeyse her türlü iç kapıya uygun kablosuz bir kilitleme cihazıdır.

C100 Silindir, cam kapılar da dahil olmak üzere tüm mortik kilitlere uyar.  Tek ve çift topuzlu  DIN, İskandinav ve İsveç silindir gövdeli modellerde, metal topuzlu kapakla birlikte sunulmaktadır. Ayrıca bir server kabinli sürümü de mevcuttur.

Entegre RFID okuyucu ve radyo, barelde bulunan güvenli elektronik aksamla birlikte dış topuzun içindedir. Elektronik erişim kontrol sisteminiz uyumlu bir Aperio iletişim Hub’ı ile kurulur.  LED anlık bir durum görselleştirmesi sunar.

Çevrimiçi silindir, erişim kontrolünde bir iletişim arızası durumunda acil durum erişimi sağlamak için çeşitli akıllı kimlik bilgisi işleme seçenekleri sunar. Son geçerli 1.000 kimlik bilgisi, kullanıcı rahatlığı için 30 güne kadar otomatik olarak saklanabilir ve bu sayede yetkili kişi müdahalesi olmadan açılabilir. Alternatif olarak, erişim kontrol sistemi zaman sınırlaması veya kalıcı olarak aynı amaç için birimlere kimlik bilgilerini yükleyebilir, değiştirebilir ve silebilir.

C100 silindiri  çevrimiçi bir sistemle veya çevrimdışı kilit olarak çalışabilir. Bu, ürünün ilk kurulumu sırasında belirlenir. Çevrimiçi bağlandığında iletişim, Aperio hub üzerinden erişim kararlarının verildiği çevrimiçi erişim kontrol sistemine bağlanır.  Aperio Online sistemin diğer avantajları arasında  kapılar üzerinde gerçek zamanlı kontrol ve herhangi bir kilit ya da tesis kullanıcısı için denetim yollarının anında bulunabilmesi sayılabilir.

Hızlı ve kolay kurulumun yanı sıra, Aperio silindir kablolu kapılar tarafından talep edilen, kaynağa aç, her zaman açık bir şebeke bağlantısı ile çalışma gereksinimi yerine uygun maliyetli standart bataryalar ile çalışabilir.

Tüm Aperio kablosuz erişim kontrol cihazları gibi, Aperio C100 Silindir de 100’den fazla farklı üreticinin erişim kontrolü ve güvenlik sistemleriyle  sorunsuz entegrasyon için tasarlanmıştır.